Kontakt

Warsztaty

Unlocking Your Creativity

CEO’s Power Speech Toolbox, Smart Communication Masterclass

Opis

Big Idea
Czy myślałeś o tym, jak ogłosić śmiałą wizję, by pociągnąć za sobą innych do jej realizacji?
Jak sprawić, by także inni zmierzali w tym samym kierunku, co Ty? Jak sformułować wyzwanie, by stało się celem dla wszystkich? Dzięki temu szkoleniu porwiesz publiczność, a żadne wystąpienie nie będzie dla Ciebie problemem, nawet jeśli na jej przygotowanie pozostał Ci tylko tydzień, a nawet jeden dzień. Występujesz po angielsku lub po polsku? Wybierz odpowiednie szkolenie dla siebie.

Wiedza i umiejętności
Podczas szkolenia zyskasz wiedzę, jak:
1. Przygotowywać i prowadzić prezentacje, żeby skupiać uwagę odbiorcy, wzmacniać zrozumienie i zapamiętywanie komunikatów.
2. Wygłaszać esencjonalne mowy motywacyjne.
Korzystać ze storytellingu w przekazaniu interesujących nadawcę treści.
3. Znaleźć własny unikalny styl wypowiedzi i wzmacniać silną markę osobistą.
4. Wywierać wpływ i kontrolować narrację, stosując najlepsze techniki bazujące na
psychologii poznawczej, neuropsychologii i dynamice społecznych zachowań.

Metoda pracy
Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową. Przez 8 godzin realizowane są
ćwiczenia, dzięki którym można od razu wypróbować wiedzę w praktyce. Pracujemy w w
bardzo niewielkiej grupie szkoleniowej, co daje szanse na informację zwrotną i działanie
w zgodzie z action learning. Każdy z uczestników ma szanse na indywidualną pracę z
trenerem.

Narzędzia
Pracujemy na przygotowanych wcześniej kartach pracy. Szkolenie odbywa się na zasadzie BYOD (bring your own device). Istnieje możliwość pracy na urządzeniach Microsoft Surface PRO 4.

Dla kogo

Szkolenie CEO’s Power Speach Toolbox w ramach cyklu Smart Communication Masterclass to unikalny pakiet kompetencji komunikacyjnych, które pomogą liderom biznesu wpływać na postawę innych i zaangażować do osiągania celów zgodnie z wizją lidera.

Szczegóły

Program jednodniowy:

Prowadzący

Piotr Bucki – od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuronaukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

Archiwum