Kontakt

Warsztaty

Unlocking Your Creativity

Nadchodzące

Kupowanie usług i zarządzanie współpracą z Software House

Yaroslav Shatkevich

Dla firm i startup'ów, które stoją przed decyzją o wyborze podwykonawcy - zespołu web developerów lub Software House'a. Dla menedżerów średniego i wyższego szczebla, którzy chcą czuć się pewnie w rozmowach z wykonawcami oraz muszą kontrolować proces. Szkolenie w formie warsztatowej dotyka najbardziej wrażliwych punktów współpracy Klienta z Software House.

Prowadzący:

Yaroslav Shatkevich połączy szkolenie z warsztatem. Koder z 17 letnim doświadczeniem. Fascynat planowania prac programistycznych, autor licznych specyfikacji IT, DevOps. Wyróżniany przez Awwwards, nagrodzony iF Design Award 2018.

Zobacz program

Super Simple Brand Guide

Super Simple Brand Guide

Warsztat pozwala skrócić miesięczny proces prac do 3 godzin i szybko sformułować najważniejsze założenia własnej marki. Dla tych firm, które chcą: uporządkować wiedzę na temat swojej marki, rozpocząć prace nad strategią marki, brandingiem, pracują nad briefem dla brand designera, zastanawiają się nad Brand Experience, czy UX (User Experience).

Prowadzący:

Dymitr Romanowski zajmuje się wprowadzaniem cyfrowych pomysłów firm i startup'ów na rynek. Pomaga swoim klientom budować przewagę. W procesie wykorzystuje połączenie doświadczenia branżowego (farmaceutyczne, badań klinicznych, prawnicze, finansowe etc.) z doświadczeniem w IT i psychologii zachowań. Nagrodzony przez iF Design Award w kategorii Professional Concept / Health za prace UX/Service Design. Wcześniej wyróżniany w Awwwards, IPRA, Cannes Lions.

Zobacz program

Archiwum

Mobilny UX Design

Johan Adda

W tym roku mija 10 lat od prezentacji pierwszego iPhone. Co sprawiło, że miliony użytkowników na całym świecie straciło dla niego głowę? Jeśli się uczyć, to od najlepszych! Johan Adda, były Architekt UX w Apple, poprowadzi warsztat o tym, jak projektować produkty mobilne, które ludzie pokochają - nie tylko za ich niesamowitą i nienaganną funkcjonalność, ale dlatego, że wywołują masę pozytywnych emocji i doświadczeń.

Prowadzący:

Johan Adda, jeszcze do niedawna Architekt UX w Apple, ma za sobą ponad 10 letnie doświadczenie, jest uznanym i wielokrotnie nagradzanym ekspertem w zakresie rozwiązań zarówno na mobile, jak i na desktop. Był m.in. kierownikiem zespołu UX i Senior Creative Designerem w Apple Pay, Apple iAd i Marcom, a Jego ostatnia aplikacja zaprojektowana w Apple została właśnie zaprezentowana światu w App Store. Pracował też nad portalem obsługującym 20 milionów użytkowników dziennie dla Orange France. Tworzył strategie i produkty dla firm z listy Fortune 500, które dzięki niemu redefiniowały swoje branże.

Zobacz program

CEO’s Power Speech Toolbox, Smart Communication Masterclass

Piotr Bucki

Od ponad 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację bazując na psychologii poznawczej i neuronaukach.

Prowadzący:

Piotr Bucki jest certyfikowanym coachem w obszarze Business and Executive Coaching oraz trenerem kompetencji społecznych. Tworzy autorskie programy szkoleniowe w obszarze zintegrowanej komunikacji marketingowej, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej oraz motywacji. Prowadzi szkolenia oraz coaching dla liderów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

Zobacz program

User Experience Design z Willy Lai (wspólnie z Campus Warsaw)

Willy Lai

Willy Lai, do niedawna Dyrektor UX Design w Apple, oraz Wykładowca i Ekspert na Uniwersytecie Berkeley (Dolina Krzemowa)

Prowadzący:

Kariera Willy Lai w UX Design od ponad dwóch dekad kręci się wokół najlepszych firm technologicznych z Doliny Krzemowej. Ostatnio, Willy był Dyrektorem Designu w jednosce biznesowej FileMaker, w Apple. Wcześniej, był kierownikiem designu w Milk Music Samsunga, aplikacji do transmisji stromieniowych na różne urządzenia. Przed Samsungiem, Willy dowodził przeprojektowaniami na wielką skalę w PayPal, Intuit, eBay, AOL i w wielu start-upach w Dolinie Krzemowej.

Willy jest doradcą do spraw designu i gościnnym wykładowcą na Uniwersytecie Berkeley, mentorem designu na Uniwersytecie Stanford, oraz nauczycielem UX Design na Uniwersytecie Berkeley Extension.

Zobacz program