Wiadomości:

Zdobyliśmy IF Design Award 2018 w kategorii Health / Professional Concept metodą Service Design / UX

PL Kontakt

Dlaczego jesteśmy lepszymi programistami? Bo kochamy design.

Zależy nam na tworzeniu rozwiązań dobrze zaprojektowanych i przetestowanych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, zafascynowanych nowymi technologiami. Razem z naszymi designerami tworzymy witryny i aplikacje dla firm, udoskonalamy platformy e-commerce i poprawiamy procesy wewnątrz firmy używając systemów ERP.

Dla kogo pracujemy?

Podejmujemy się projektów, które wymagają zaangażowania. Tworzymy witryny firm, aplikacje mobilne, systemy zarządzania.

Naszymi klienta są firmy duże i małe, organizacje rządowe i pozarządowe.

Sortuj
Pokaż

Co oferujemy?

Aplikacje Webowe

Rozwiązując problemy, z którymi mierzą się nasi klienci, tworzymy skalowalne i stabilne oprogramowanie o dowolnym stopniu złożoności. Bierzemy pod uwagę nie tylko stawiane przed nami zadanie, ale także dalsze możliwości rozwoju produktu.

Systemy Dedykowane

Klienci potrzebują dopasowanego, szytego na ich miarę oprogramowania. Nie boimy się niestandardowych rozwiązań i wyznajemy filozofię Sky is the limit. Nie tylko wykonamy oprogramowanie według specyfikacji dostarczonej przez klienta, ale także doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania problemu.

Integracje

Uwielbiamy łączyć systemy w jedną całość tak, żeby maksymalnie wykorzystać synergię wszystkich elementów infrastruktury aplikacyjnej klienta: systemy płatności i bankowości elektronicznej, narzędzia massmailingowe, systemy zarządzania projektami, CRM, ERP i wszystko to, co posiada API.

Stabilność i Skalowalność

Projekty dedykowane budujemy na bazie Zend Framework 3, co gwarantuje stabilność, skalowalność i najwyższy poziom bezpieczeństwa tworzonych przez nas aplikacji. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości tworzonego kodu, dokumentacji i testów zautomatyzowanych.

Projektowanie Interfejsów

Przy projektowaniu interfejsów ściśle współpracujemy z naszych zespołem Designu. Mamy świętą zasadę - programista nie ma prawa decydować o wyglądzie interfejsu. Każdy element aplikacji jest pokazywany i testowany na grupie kontrolnej użytkowników.

Aplikacje Mobilne

Rozumiemy trendy i potrzeby użytkowników końcowych. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, które dają producenci urządzeń mobilnych. Dużo uwagi poświęcamy kompatybilności, dzięki czemu nasze aplikacje będą działać długo po publikacji bez konieczności aktualizacji.

Aplikacje Natywne

Nie uznajemy półśrodków i nie szukamy dróg na skróty. Wszystkie nasze aplikacje są pisane od podstaw w natywnym środowisku urządzeń mobilnych, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości tych urządzeń.

Aplikacje i Gry

Tworzymy aplikacje o różnych profilach i zastosowaniach - zaczynając od prostych aplikacji promocyjnych, przez gry i aplikacje sieciowe, aż po dedykowane aplikacje klasy enterprise. Często to my proponujemy naszym klientom koncepcję aplikacji, która pozwoli osiągnąć zakładany cel.

Serwery Aplikacyjne

Nie tylko zaprojektujemy i wdrożymy aplikację mobilną, ale także opracujmy całą infrastrukturę serwerową, niezbędną do wydajnego działania aplikacji. Każda aplikacja sieciowa, wydana przez naszą firmą jest gotowa obsłużyć tysiące użytkowników bez spadku wydajności i stabilności działania.

Projektowanie Interfejsów

Mamy w zespole utalentowanych designerów i specjalistów od usability. Zachowujemy kruchą równowagę między ładnym UI a dobrym UX. Pierwsze projekty aplikacji mobilnych powstały w naszej firmie już w 2010 roku.

Zarządzanie Projektami

Stawiamy na transparentność procesów, dobre planowanie, komunikację i zastosowanie takich metod zarządzania, które pozwolą dostarczyć rozwiązanie w wyznaczonym czasie. Osiągamy to dzięki odpowiedniej organizacji pracy zespołu, szybkiej reakcji na zachodzące zmiany w realiach projektu oraz ciągłej komunikacji z klientem.

Agile Development

Pracujemy zgodnie z metodologią Agile, która pozwala planować, a także dynamicznie reagować na zmiany zachodzące w trakcie tworzenia oprogramowania. W zależności od projektu stosujemy Scrum albo Kanban.

Komunikacja

Zależy nam na zaangażowaniu klienta w proces tworzenia oprogramowania. Do komunikacji używamy Basecamp. System JIRA służy nam do raportowania postępu prac nad poszczególnymi elementami systemu.

IT Outsourcing

W niektórych przypadkach stajemy się zespołem IT naszego klienta, lub jego częścią. Jesteśmy w stanie oddelegować naszych programistów do realizacji projektów klienta na wyłączność.

Support & Helpdesk

Zapewniamy helpdesk, który dba o zadowolenie Klienta i jego użytkowników. Dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak Zendesk, możemy świadczyć usługi w modelu SLA i zagwarantować najwyższy poziom obsługi klienta nie tylko w języku polskim, ale także w języku angielskim, rosyjskim, łotewskim i litewskim.

Bezpieczeństwo

Serwisy i aplikacje naszych klientów są na bieżąco monitorowane, back-up’owane, wersjonowane, zabezpieczane.

Infrastruktura

Całkowicie odeszliśmy od fizycznych serwerów. Wszystkie rozwiązania naszych klientów są hostowane w infrastrukturze Amazon AWS. Daje to możliwość nieograniczonej skalowalności, gwarancję bezpieczeństwa i stabilności działania aplikacji.

Audyt Bezpieczeństwa

Nasi certyfikowani inżynierowie z zakresu bezpieczeństwa pomogą przeprowadzić audyt bezpieczeństwa dowolnej złożoności, zaczynając od testów penetracyjnych na poziomie systemu operacyjnego i infrastruktury teleinformatycznej, kończąc na analizie działania aplikacji i potencjalnych luk w logiki działania oprogramowania.

Wersjonowanie Kodu

Każda linijka kodu, każdy plik w projekcie jest podłączony pod system kontroli wersji Git, a repozytoria znajdują się w bezpiecznej chmurze Bitbucket. W każdej chwili możemy cofnąć się do poprzedniej wersji oprogramowania, np. w razie utraty stabilności nowej wersji albo po dokonaniu zmian w plikach przez klienta.

Kopie Zapasowe

Wszystkie serwisy, które znajdują się pod naszą opieką, są codziennie backupowane w infrastrukturze Amazon AWS Glacier. Jest to medium gwarantujące data durability na poziomie 99.999999999%, co pozwala nam obsługiwać najbardziej newralgiczne systemy, w których bezpieczeństwo danych jest kluczową sprawą dla klienta.

Projekty