Usługa

UX / UI Design

Dla nas design to więcej niż wygląd, to rozwiązanie, to sposób działania, to system, to ciągłe doskonalenie.

Wyceń projekt

UX Design + UI Design = Miłość

Zakochać klientów w swoim produkcie… jest najlepszym pomysłem na biznes.

 

Każdy z nas używa produktów cyfrowych. Naciskamy przycisk i mamy taksówkę za 5 minut, kolejny przycisk i otwieramy klamkę do drzwi, telefon częściej służy do zarządzania i płacenia, niż do rozmowy. Coraz trudniej jest zaskoczyć, spełnić oczekiwania, dorównać. Rozwiązaniem jest UX i UI Design.

 

UX I UI Design jest zbiorem działań i metod projektowania skoncentrowanych na ukrytych i jawnych potrzebach użytkowników budujących ich doświadczenie podczas korzystania z produktu cyfrowego.

Spraw, aby klient zakochał się w Twoim produkcie

Wyceń swój projekt
  • 5 Awwwards za interfejsy i ich wdrożenie programistyczne
  • 1 iF Design Award za UX i Service Design
  • Framework Material Design jest naszym standardem pracy nad interfejsem
  • Analiza biznesowa Zbieranie wymagań jest dla nas kluczowym elementem procesu

Jeśli UX, to całość wrażeń, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu cyfrowego, to UX Design jest projektowaniem tych doświadczeń. Design UI (User Interface), jest projektowaniem interfejsu, za pomocą którego użytkownik korzysta z aplikacji.

Portfolio UX/UI Design

#HumanBehindEveryNumber

Service Design i UX w badaniach klinicznych

#HumanBehindEveryNumber jest projektem Service Design zrealizowanym na zlecenie KCR. Jego celem było poznanie doświadczeń pacjentów uczestniczących w badaniach klinicznych i spojrzenie na badania kliniczne jako na usługę, którą można ulepszać.

Badania kliniczne

Badanie UX dzienniczka pacjenta

Pacjenci często nie radzą sobie z samodzielnym wypełnianiem dzienniczków pacjenta. Jest ono tymczasem kluczowe, aby badacze kliniczni uzyskiwali prawidłowe dane, bo to od nich zależy powodzenie badania klinicznego. Przeprowadziliśmy badanie użyteczności i na jego podstawie zaprojektowaliśmy nowy dzienniczek.

Turystyka

UX Research w przestrzeni: Badanie doświadczeń turystów

Zestaw rozwiązań zaprojektowanych w celu poprawy doświadczeń zagranicznych turystów odwiedzających Warszawę. UX design w terenie na zlecenie Stołecznego Biura Turystyki.

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Akceptuję