Usługa

Design Produktu Cyfrowego

Pomożemy zdobyć przewagę tworząc nową wartość dla Twojego klienta.

Wyceń projekt

Całościowe podejście do Product Design

Design Sprint

W kilka dni przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia prototypu produktu.

Service Design

Zaprojektujemy procesy niezbędne do dostarczenia produktu lub usługi tak, aby były bardziej pożądanymi dla klientów.

Branding i identyfikacja wizualna

Tworzenie marki jest nierozerwalnie związane z produktem i usługą. Razem one budują unikalne doświadczenie klienta i przewagę firmy.

Wizja i strategia produktu

Wizja i strategia produktu

Każdy projekt wymaga wizji produktu, która wyznacza kierunek działania zespołu. Strategia jest drogą, która pozwoli osiągnąć wyznaczony cel.
Value Proposition

Value Proposition

W product design ważne jest zdefiniowanie wartości, jaką daje produkt, dla kogo jest przeznaczony i kiedy będzie używany.
Analiza potrzeb

Analiza potrzeb

Badania na wczesnym etapie projektowania pozwalają zaoszczędzić wiele zasobów (czasu i pieniędzy), a także zwiększają szanse na lepszy produkt, który trafi w potrzeby klientów i zainteresuje inwestorów.
Badanie konkurencji

Badanie konkurencji

Konkurencja dziś to wyścig o uwagę i czas klienta. Konkurujesz nie tylko z podobnymi rozwiązaniami, konkurujesz o miejsce w rutynie klienta, konkurujesz z każdym wyborem, którego dokonuje klient rozwiązując swój problem.
Pomysły

Pomysły

Product Design to kreatywność! Generowanie pomysłów na produkt, które spełniają kryteria sukcesu i pozwalają zdobyć uwagę klienta.
Design

Design

Implementacja pomysłów na poziomie rozwiązań, które można przetestować - prototypy produktu, nazwa, marka. To także system identyfikacji wizualnej produktu cyfrowego lub usługi, która buduje wartość i porządkuje kolejne etapy designu.

Nie musisz tego robić sam. Zaproś naszych ekspertów do swojego zespołu i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Ustal z nami szczegóły
  • 20+ projektów brandingowych
  • 10 produktów cyfrowych
  • 8 zaprojektowanych usług
  • 10 lat na rynku

Nasz zespół dostarcza in-house każdy z etapów tworzenia produktu. Projektowaliśmy produkty cyfrowe oparte o prawo, luki na rynku, transfer know-how z jednej branży do drugiej, innowację procesową, innowację wynikającej ze zmiany postrzegania społecznego i zmiany demograficznej.

Product Design na naszym blogu

Portfolio z zakresu Product Design

Branding i identyfikacja wizualna

Rebranding firmy medycznej KCR

Przeprowadziliśmy rebranding i stworzyliśmy nowy serwis korporacyjny firmy KCR, który komunikuje pozycję firmę wśród liderów rynku badań klinicznych i pozwala konkurować na najbardziej innowacyjnym rynku w dziedzinie medycyny - w Bostonie. Proces zbierania wymagań i analizę marki oparliśmy o metodę Design Sprint.

Product Design

Produkt dla miast w modelu SaaS

Zaprojektowaliśmy od początku do końca produkt cyfrowy adresowany do samorządów. Prawie 100 miast używa Nacoidamojepieniadze.pl do analizy i prezentacji swoich budżetów. Odkryliśmy potrzebę, przetestowaliśmy niszę, zaprojektowaliśmy produkt, proces jego wytworzenia, sprzedaży, obsługi klientów. Prowadzimy ten biznes od ponad 5 lat i nieustannie ulepszamy.

Product Design

Usługa odszkodowań lotniczych

Opoznionysamolot.pl zajmuje się odszkodowaniami dla pasażerów, których lot został odwołany lub opóźniony. Właściciel marki, firma Passenger Rights, pracował z The Story od dnia swojego powstania. Razem tworzyliśmy nową usługę na rynku, opracowywaliśmy procesy obsługi klienta, automatyzowaliśmy i ulepszaliśmy procedury.

Branding i identyfikacja wizualna

Architektura i branding usług medycznych

Uporządkowaliśmy ofertę firmy z branży badań klinicznych. Wspólnie z zarządem firmy zamieniliśmy skomplikowaną, wielowarstwową ofertę złożoną z wielu usług w trzy linie produktowe. Nowa architektura usług i ich branding ułatwił klientom podjęcie decyzji o zakupie.

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Akceptuję