Usługa

Aplikacje webowe

Wykonaliśmy blisko 150 aplikacji webowych – od stron internetowych do systemów dedykowanych. Nasze oprogramowanie tworzymy w językach Python i PHP.

Wyceń projekt

Aplikacje webowe to nasz core biznes

Tworzymy nagradzane strony internetowe, sklepy internetowe oraz oprogramowanie dedykowane. Od 10 lat zatrudniamy najlepszych profesjonalistów na rynku z branży IT.

 

Zaprojektowana i wdrożona przez nas aplikacja webowa będzie ważną częścią Twojego biznesu, wyrożni twoją firmę, zaskoczy Twoich klientów. Wykonaliśmy blisko 150 aplikacji webowych – od stron internetowych do systemów dedykowanych, pobierających opłaty subskrypcyjne (SaaS).

Django

Django

Jest to open source'owy framework języka Python. Stosowanie Django framework znacznie przyspiesza proces wdrożenia nowej aplikacji webowej.
ZendFramework

ZendFramework

Jest to open source'owy framework języka PHP, zawierający wiele gotowych komponentów.
React

React

Jest językiem front-end pozwalającym na tworzenie dowolnych interfejsów aplikacji webowej w oparciu o komponenty. Okazuje się często wykorzystywany przez programistów jako warstwa MVC.

Potrzebujesz strony internetowej, sklepu internetowego, oprogramowania dedykowanego dla Twojej firmy?

Wyceń swój projekt
  • 7 lat staż najmłodszego programisty
  • 10 lat na rynku oprogramowania
  • 150 wykonanych serwisów internetowych

Taking digital ideas to market

Nasi klienci szczególnie doceniają nasze holistyczne podejście: od analizy biznesowej obejmującej doradztwo strategiczne, po projektowanie UX/UI, wdrożenie oprogramowania oraz wprowadzenie go na rynek.

Więcej o naszym podejściu "Taking digital ideas to market"

Wybrane aplikacje webowe

kcrcro.com

Serwis korporacyjny dla firmy medycznej

Stworzyliśmy nowy serwis korporacyjny KCR S.A. w oparciu o Python (Django), PostgreSQL, JavaScript (ES6) oraz HTML5/CSS3. Tworzenie aplikacji webowych dla tak dużych Klientów to wyzwanie, które chętnie podejmujemy!

mapamuzeow.com

Mapamuzeow.com - wygodna wyszukiwarka muzeów

Dla Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów wykonaliśmy aplikację webową. Pozwala ona wyszukiwać muzea nie tylko pod względem położenia i tematyki, ale i wg udogodnień – tego, czy wejdziemy do muzeum z wózkiem dziecięcym lub napijemy się w nim kawy bądź skorzystamy z WiFi. Web app development na najwyższym poziomie!

zieloneaukcje.pl

Aplikacja dla PwC symulująca aukcję OZE

Dla PwC i PSEW zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy platformę online Zieloneaukcje.pl, która uczy biznes sprzedawać nadwyżki energii odnawialnej. Aplikacja symuluje aukcję Urzędu Regulacji Energetyki.

ginzasystems.com

System dedykowany do analizy zachowań klientów w sklepach

Algorytmy systemu pozwalają na analizę zachowań konsumentów w czasie rzeczywistym i optymalizację sprzedaży w tradycyjnych sklepach.

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Akceptuję