Rozwiązanie

Aplikacje oparte o rozwiązania chmurowe AWS

Używamy usług i komponentów AWS do tworzenia aplikacji.

Wyceń projekt

Czym są aplikacje oparte o rozwiązania chmurowe?

Z punktu widzenia użytkownika są to wciąż serwisy internetowe, aplikacje biznesowe, SaaS, systemy wspierające procesy zarządzania, aplikacje oparte o chatboty, Machine Learning, bądź Blockchain. Za jednym wyjątkiem - te wszystkie aplikacje powstają w oparciu o gotowe komponenty stworzone przez najlepszych architektów i programistów AWS (Amazon Web Services). Są gotowe do użycia i są wykorzystywane przez naszych programistów i architektów do tworzenia aplikacji szytych na miarę dla naszych klientów. To sprawia, że wszystkie te skomplikowane kosztowne rozwiązania stają się w zasięgu Twojej ręki.

 

Dzięki nim skracamy czas realizacji projektu, obniżamy koszty i ryzyka, zwiększamy bezpieczeństwo wytworzonego oprogramowania oraz danych, które przechowuje.

Dostępność

Dostępność

Możliwość wykorzystania w swoim produkcie cyfrowym najbardziej pożądanych i kosztownych komponentów za ułamek ich wartości.
Innowacyjność

Innowacyjność

Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, które dają przewagę nad konkurentami.
Mobilność

Mobilność

Dostarczenie produktu cyfrowego użytkownikom niezależnie od położenia geograficznego i typu urządzenia, z którego korzystają.
Szybkość wdrożenia

Szybkość wdrożenia

Skrócony proces wytworzenia produktu cyfrowego i sprawdzenia niszy rynkowej.
Elastyczność kosztowa

Elastyczność kosztowa

Biznes wykorzystuje rozwiązanie w zależności od potrzeb - bardziej w godzinach szczytu i mniej w godzinach poza szczytem.
Koszty i ryzyka

Koszty i ryzyka

Milionowe oszczędności na wytworzeniu, utrzymaniu i zabezpieczeniu skomplikowanych rozwiązań, które dostarczają wartość.

Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu

Poznaj nowe możliwości
  • 165 komponentów i usług udostępniło AWS w roku 2019
  • 5+ lat doświadczenia posiada nasz zespół w cloud application development
  • 12+ aplikacji stworzyliśmy przy wykorzystaniu usług AWS
  • 5200+ programistycznych godzin zaoszczędziliśmy naszym klientom

Przykład rejestracji i logowania

Każdy z nas spotkał się z możliwością rejestracji i logowania w serwisie za pomocą adresu email lub profilu w sieci społecznościowej (Facebook, Gmail). AWS dostarcza gotowy komponent, który obsługuje wszystkie te procesy i eliminuje konieczność własnoręcznego projektowania i kodowania tego elementu aplikacji od początku. Dodatkowo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa (m.in. ISO/IEC 27017, ISO/IEC 27018), które chronią dane użytkowników. Ale to nie wszystko. Tak stworzony moduł rejestracji i logowania naszej aplikacji wykorzystuje infrastrukturę AWS wraz ze wszystkimi jej benefitami: niskie koszta, wysoki poziom bezpieczeństwa, wysoki poziom dostępności. Pozwala nam pracę z tym modułem jako mikrousługą.

Czym są mikrousługi?

Nasze projekty z wykorzystaniem AWS Cloud

kcrcro.com

Serwis internetowy w Python dla KCR S.A.

W technologii Python wykonaliśmy serwis internetowy korporacji z Bostonu działającej w branży badań klinicznych na całym świecie. Zastosowaliśmy takie technologie AWS jak: EC2, ElasticBeanstalk, Elasticache, SES, RDS, SNS, CloudFront i Route 53.

nacoidamojepieniadze.pl

SaaS w języku Python prezentujący budżety miast

Aplikacja webowa w języku Python prezentująca stan finansów publicznych w polskich gminach i miastach. Obecnie numer jeden na rynku finansów publicznych. Zastosowaliśmy takie technologie AWS jak: ElasticBeanstalk, Elasticache, SES, RDS, SNS, CloudFront i Route 53.

humanbehindeverynumber.com

Platforma wideo online

Stworzyliśmy platformę wideo online, aby przedstawić wyniki projektu badawczego. Wysoka wydajność platformy, płynna transmisja wideo niezależnie od położenia geograficznego widzów oraz nieograniczona skalowalność zostały osiągnięte dzięki rozwiązaniom chmurowym. Zastosowaliśmy takie technologie jak: Backbone.js, ZF3, Python, EC2, S3, Lambda i CloudFront.

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Akceptuję