Weegree

Naszym zadaniem było wymyślenie nazwy i zaprojektowanie identyfikacji wizualnej dla firmy, która dostarcza specjalistów w różnych branżach: budownictwie, przemyśle, logistyce i IT.

Weegree

Identyfikacja wizualna i naming

Początkowa nazwa "Star Express" nie odzwierciedlała działalności przedsiębiorstwa i utrudniała jego ekspansję. Uznaliśmy, że nowe nazewnictwo powinno być krótkie i najlepiej dwusylabowe. Ważne było także uwzględnienie możliwości zarejestrowania domeny z rozszerzeniem .com, jak i domen lokalnych.

Weegree Logo
Step 1

Koncepcja brandingowa We Agree

Pomysł na nazwę "We Agree" i jej zapis "Weegree" pozwoliły nam zbudować nie tylko wyrazistą identyfikację marki, ale i charakterystyczny język. Hasłem firmy stało się: "Dostarczanie specjalistów – to nasza specjalność. We agree".

Step 2

Kilka koncepcji na identyfikację wizualną

Przygotowaliśmy łącznie kilka propozycji rozwiązania tego samego problemu designerskiego. Klient ostatecznie wybrał propozycję, która została przedstawiona jako pierwsza.

Step 3
Step 4

Serwis internetowy Weegree

Zaprojektowaliśmy nowy serwis internetowy dla przedsiębiorstwa Weegree. Naszym głównym założeniem było stworzenie architektury serwisu, która pozwoliłaby na efektywne prowadzenie działań SEO.

Website
Visualisations
Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Akceptuję