Our story / w dużym skrócie

Naszą działalność pod marką THE STORY rozpoczęliśmy w 2009 r. Dziś zespół składa się z 15 osób i 12 stałych współpracowników. Świadczymy usługi za pośrednictwem trzech biur - w Warszawie, Sankt-Petersburgu i Tallinie.

Coś więcej

Zajmujemy się głównie wdrożeniem brandingu (kiedy klient ma nową strategię i nową identyfikację i szuka agencji, która tę identyfikację dla niego wdroży). Po angielsku te działania fachowo nazywają się "brand implementation". My to nazywamy Design Management.

Potrafimy to robić na kilku poziomach (offline, online), ale mało kto wie, że jesteśmy liderem we wdrożeniu zmian marki na poziomie Digital. My to nazywamy Digital Branding.

Nie zmienia to faktu, że średnie i małe firmy zwracają się do nas, kiedy potrzebują przeprowadzić zmianę w swojej firmie: zmienić strategię komunikacji, identyfikację wizualną, nazwę (naming), zdobyć nowy segment czy nawet wejść na rynek.

Klienci cenią nas również za umiejętności w projektowaniu informacji. Przygotowujemy prezentacje biznesowe dla menedżerów i właścicieli firm w różnych formach - od Power Pointa do filmów animowanych. Analizujemy dane i umiejętnie je przedstawiamy np. w interaktywnych infografikach. My to nazywamy Information Design.

Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie nasz dział technologiczny. Zajmuje się on projektowaniem systemów informatycznych, tworzeniem serwisów korporacyjnych, aplikacji mobilnych, doradztwem technologicznym.

Rok założenia

2009

Kluczowe osoby

Dymitr Romanowski
Jarosław Szatkiewicz
Sławek Barcz

Niezbędne informacje

Adresy i telefony
Praca u nas
Dział prawny

news

Engex: design management

Moskiewska firma projektowa Engex wie, że budowanie marki jest procesem długotrwałym, dlatego powierzyła nam zarządzanie swoim brandem i czuwanie nad spójnością komunikacji Engex w Rosji.

news

Dymitr Romanowski w Radzie Programowej WCF Davos

Dymitr Romanowski z The Story, dołączył do składu rady programowej World Communication Forum w Davos. Rada jest 24-osobowa. Jej członkami są m.in. Paul Holmes (The Holmes Report i SABRE Awards), Daniel Hӧltgen (Rada Europy), James Gillies (CERN). Zobacz pełny skład Rady.

news

World Communication Forum w Davos

Dwa tygodnie po Światowym Forum Ekonomicznym (World Economic Forum) w tym samym miejscu odbywa się Forum Komunikacyjne. W 2013 r. po raz pierwszy zostaliśmy jego partnerem.

news

Otwarcie THE STORY St.-Petersburg

Rozpoczął pracę nasz oddział w Rosji. Firma została zarejestrowana w Sankt-Petersburgu pod nazwą Studio Story Design. W oddziale pracują dwie osoby odpowiedzialne za obsługę administracyjną i finansową rosyjskich klientów.